"כשאתם קשובים ללב, יש ביכולתכם לפתוח את הדלת." 

פאולו קואלו
 

הלב שלנו. מסמל כל כך הרבה.
אין זה מקרי שהוא כולל שני חדרים ושתי עליות בגוף האדם. מקום נרחב כדי להכיל את כל מה שאנחנו מרגישים,
רוצים, מאמינים, מחליטים לקחת פנימה הכי עמוק שרק אפשר.

כיצד ערכות הקלפים מבית turn point מסייעות למתאמן לפתוח את הלב?

* תהליך אימוני מחבר את המתאמן לרבדים שונים בחייו, תוך כדי עבודה תהליכית המתמקדת באתגר אותו הוא מציב לעצמו.
לעיתים, קשה לו להיזכר ולדלות מהזיכרון מחשבות ורגשות, אירועים מן העבר, כאלו המהווים מפתח להבנת מצבים מסוימים בהווה, אותם ברצונו לשנות.
 הקלפים מעצם היותם ויזואליים, צבעוניים והשלכתיים, מחברים ישירות באופן סובייקטיבי את הצופה בהם, עמוק פנימה לתוך הווייתו העכשווית וחייו. הם מזכירים, מחברים, מעלים רגשות - ואז אפשר לדבר בגלוי על מה ואיך מרגישים. ממש מתוך הלב.
 
* שיחה המתבצעת בעת תהליך אימון, איננה פשוטה וקלה לכל אחד. לעיתים קיימת מבוכה, קושי בהגדרת התחושות, לא תמיד זוכרים מה רוצים להגיד ואיך.
מה חשוב יותר או פחות. הקלפים פועלים כ"מטה קסם" - כשיודעים להיעזר בהם נכון ולשאול את השאלות המתאימות לכל סיטואציה. "תמונה שווה אלף מילים" - ובאמצעות התבוננות בקלפים, אך טבעי הוא שהם יזכירו למתבונן מצבים שונים
אותם עבר בחייו ואף יציפו בתוכו מנעד רחב של רגשות. זה כוחו של התת מודע שלנו - הוא עולה וצף, צריך רק לעזור לו וזה קורה.
ואז? נפתח הלב ואפשר לדבר על מה שלא בהכרח תכננו או רצינו. הקלפים מאיצים את ההתבוננות הפנימית ומסייעים לנו להבין מהר יותר ובאופן מוחשי את מה שקורה לנו. נבין יותר? נדע כיצד להמשיך הלאה כדי לצמוח ולשנות.

* עבודה עם קלפים היא תהליך מובנה ומסודר, מסיר מחיצות, עמוק, המאפשר למחשבות ולרגשות לצאת החוצה באופן לא פורמלי, ישיר ואמיתי. הקלפים מעוררים אצל הצופה בהם מגוון רחב של היבטים - התנהגותיים, רגשיים, קוגניטיביים וכשהוא מתבקש לתאר מה ראה, חשב, נזכר או הרגיש, הרי שדבריו מובעים כמעט באופן "גולמי" בהתאם למה שראה והרגיש באותו רגע.
כי ככה פועלים האינסטינקטים שלנו - גלוי וישיר ובעיקר מתוך הלב באותו רגע נתון.
 
תהליך אימוני באמצעות הקלפים מבית turn point מזמין את הלב שלכם לדבר באופן גלוי ופתוח, ישיר ואמיתי.
כן, הקלפים מסייעים לכם להגיע פנימה אל תוך מעמקי הלב ולשתף.