יוסי ק. מזכרת בתיה מטפל בתטא הילינג  3.2017
"סדנה מעניינת ומקצועית חוויתית מנוהלת על ידך בצורה חכמה ויעילה. היכרות אחרת עם הקלפים, משאירה טעם של עוד, לא הספיק לנו ארבע שעות, רוצה עוד..."
 

אבי מ. ראשון לציון מאמן אישי 4.2017
"תודה יונית, הסדנה חידדה לי את האפשרויות המגוונות לעבודה עם הקלפים, מרגיש שקיבלתי עוד כלים ישימים שאוכל להכניס כבר עכשיו לחדר האימון שלי, ההשקעה שלך הרצון לתת וללמד הם נדירים, דפי העבודה שחילקת מוסיפים ותורמים הרבה. רוצה סדנת המשך מתי?"
 

גלי ש. רחובות.  פסיכולוגית 2.2017
"היה מקסים, מלמד, מעשיר ומעניין, דרך העברת החומר מסודרת, ברורה ונעימה, הקלפים מקסימים ודיברו כל הסדנה, אין ספק שהם מובילים. מכירה הרבה ערכות אבל אלה נוגעות בלב פנימה. את מקצועית, אמפטית, מקשיבה ומכילה. סדנה טוב, אני ממליצה....ועכשיו מחכה שתקיימי ההבטחה לסדנאות המשך, מעמיקות יותר."

 

איילת ר. רמת גן מאמנת אישית 5.2017
הסדנה היתה מרתקת עניינית ומקצועית. מה שהכי דיבר אלי אלה הדילמות האימונית שהבאת ואלה שבאו מאתנו.  הדיוק של הקלפים בעיקר בעבודה הסמויה היתה מרתקת. תודה על הכלים שקיבלתי, היתה סדנה מצוינת. גיליה א. חולון מאמנת אישית 5.2017

 

ללא שם
סדנה מצוינת, מעניינת ומרתקת, כזו שמשאירה טעם של עוד... כשהגעתי לא האמנתי שאכנס לעומקים שנכנסתי. העבודה עם ערכת המסכות לא מאפשרת "להישאר בחוץ" או "לשבת על הגדר". נהנתי לבחור סיטואציות מהחיים ולראות איך הקלפים מתיחסים אליהם, היה מרתק תודה רבה , היה מהנה חוויתי מוסיף יישר כוח.  


אורן כ, תל אביב מאמן עסקי 3.2017
סדנה באווירה טובה ונעימה, מלמדת ומצמיחה, מקדמת ומקצועית. התחברתי מאד לערכת הכיסאות . היה לי מאד מעניין, ואיישם על המטופלים שלי.

 

יעל ל. ראשון לציון מאמנת אישית 3.2017
הקלפים, מגוון השאלות כיווני החקירה ודפי העבודה עשו את הסדנה לאחרת. היה לי מאד מעניין ומלמד. הייתי שמחה אם היית פורסת למפגש נוסף, לא היה לי מספיק, רוצה לחוות עוד....

 

 בני ע. ראשון לציון יועץ ארגוני 4.2017
המקום מזמין, אמנם בבית אבל הסטודיו מקסים מרווח ומאפשר למידה. הקלפים נעימים מזמינים והכי חשוב מדויקים בעבודה. הם קנו אותי!    אמליץ לחברי להשתתף בסדנאות , וגם אני רוצה לבוא לעוד.

 

 נורית ג. תל אביב מאמנת רגשית 5.2017
הסדנה היתה מצוינת, שמחה שנתת לנו להתנסות בהבאת דילמות מחדר האימון שלנו ובשאילת שאלות בעבודה עם הקלפים. היה מעניין ומפתח מחשבה. מאד נהנתי ואני אחזור למחזור הראשון של הסדנה החדשה שלך.

 

עינת י. תל אביב מאמנת בשיטת אדלר  
ניכרת האהבה שלך לקלפים, סדנה שמשאירה טעם של עוד, טכניקות עבודה מעניינות. סדנה ייחודית, מתודית ומקצועית.  הייתי מוסיפה עוד זמן, נשאר טעם של עוד.

 

נועה כ. מאמנת אישית מודיעין:
"הקלפים מגוונים, צבעוניים ונעימים לעבודה. בהתנסויות אתם למדתי עד כמה הם מדויקים. הם מחדדים תובנות. ערכות מצוינות המתאמנים שלי מאד אוהבים לעבוד אתם. תודה יונית הסדנה והערכות מצוינות."

 

רוני, מטפלת רגשית רחובות:
"הקלפים משרים הרגשה של נינוחות בטחון ומאפשרים שיח במרחב בטוח. רואים שיש בהם אהבה ונתינה. ההתעמקות בהם גורמת למחשבות רבו. נקודות המבט מגוונות והרגשות שעולים תוך כדי עבודה מביאים את המטופלים שלי למחוזות חדשים. יופי של ערכות."
 

הדסה מנתניה:
"יונית תודה, קניתי את הערכות שלך דרך האינטרנט, לא כל כך ידעתי בהתחלה מה אני עומדת לקבל אבל הם עשו אצלי בחדר האימון מהפכה של ממש. אני מאמנת למערכות יחסים והם יצרו פתיחות, קלילות ונעימות בעבודת העומק של מתאמני. תודה"

 

אתי .ל. תל אביב, מאמנת אישית לזוגיות:
"הקלפים נעשו ממחשבה מעמיקה. הם אינטליגנטיים, רגישים, מעוררי עניין וסקרנות. יחד אתם נוצרת בקלות עבודה אימונית מקצועית, מרתקת ומעמיקה. הערכות מגוונות ונוגעות כל אחת ברובד אחד בחייו ונפשו של המתאמן. עונג לעבוד אתם. תודה לך."